Rubriky
Novinky

PayPal.. oh PayPal

Jak že se to říká? Fotka vydá za tisíc slov? Něco v tom smyslu…
Docela mě dnes pobavil příspěvek, který původně na Twitteru nasdílel Charlie Shrem a později k němu doplnil komentář Erik Voorhees.

Nevím, jestli je nutné tyhle dva nějak víc představovat, pro zjednodušení řekněme, že jsou (společně s Verem) vůbec první z prvních, kdo začal na bitcoinu stavět produkty a služby. Kdysi spolu v roce 2011 např. řídili společnost BitInstant, která umožňovala rychlý nákup bitcoinů.

A právě z dob z téhle společnosti dnes nasdílel Shrem fotku, kterou pořídili v roce 2012, když se vydali prezentovat BitInstant na jeden z veletrhů finančních služeb. V komentáři k příspěvku napsal, že se s pořadatelem veletrhu domluvili, že chtějí mít za každou cenu stánek vedle PayPalu. Na to konto fotku okomentoval i Vorhees, který poznamenal, že si z konference pamatuje, jak na ně představitelé PayPalu házeli pohrdavé pohledy. Inu, to se nám to ale situace obrátila!

Co k tomu říct? Kdybych chtěl být kýčovitej, asi bych tady doplnil ještě takovej ten citát, který je, mylně, přisuzován Gándhimu. Ale tak vlastně, proč to sem nakonec nedat, jedná se mimochodem o parafrázi Nicholase Kleine, který s tímhle výrokem přišel.

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.

Tak vítej do klubu, PayPal!


Zdroj: https://twitter.com/CharlieShrem