Rubriky
Eventy

Reckless VR

Tento víkend jsem se rozhodl seknout s lenivostí a dokopat se ke srazu. Samozřejmě nic v reálným světě, spíš v tom virtuálním. Dlouho jsem o téhle akci slýchával a stejně dlouho na ni zapomínal, až jsem si na dnešní večer nastavil upomínku. Zatím sice odolávám investování do VR setu, protože mi je jasný, že pak už tuplem nic užitečnýho neudělám, ale na sobotní bitcoin srazy se dá naštěstí dorazit i bez techniky.

Událost s názvem Reckless VR se pořádá každou sobotu ve 20.00 a stojí za ní twitterový troll Udi Wertheimer. Hádám, že účastnit se srazu s VR brýlema je asi o něco větší zážitek, ale s notebookem to ve 2D na odzkoušení stačilo.

obrázek z bitcoinového srazu s názvem Reckless VR.

Připojil jsem se zrovna ve chvíli, kdy se Udi dohadoval s dnešním hostem AmericanHodlem o správné výslovnosti slova pleb. Jak tématické!

Bohužel jsem nepřišel na to, jakým způsobem provádět interakce s okolím, nebo jen třeba zvednout ruku, abych mohl hostovi položit otázku. Holt jsem si to dopředu nevyzkoušel a nechal se s malým zpožděním teleportovat přímo do eventu, kde jsem pak postával, nejspíše se prapodivně rozhlížel po ostatních a poslouchal rozhovor dvou lidí ve virtuálních křeslech.

Předpokládám, že ne každej má v sobotu v 8 večer čas a možnost jít pozdravit bitcoin friends do virtuálna, ale kdo může a je schopnej absorbovat obsah v angličtině, Udi tam mívá většinou dost zajímavý hosty.

Kolem dokola, vlastně to bylo fajn a trochu mě mrzí, že jsem to takovejch měsíců ignoroval. Zkusím to do příští soboty natrénovat a třeba tam někoho z Vás potkám! Kdyžtak na mě houkněte, tuším, že tam jsem něco jako Satoshi’s Leprechaun 🙂

Informace o akci najdete na: https://www.recklessvr.com/


American Hodl: https://twitter.com/HODLAMERICAN615
Udi Wertheimer: https://twitter.com/udiWertheimer